0
Minsko pl. 95,
Daržininkų km., Nemėžio sen.,
Vilniaus r., LT-13264

Įmonės kodas 122590280
PVM mokėtojo kodas LT225902811

mark24 paskirtis ir istorija

mark24 ženklas priklauso, ilgametę patirtį rinkoje turinčiai, etikečių spaustuvei UAB Pakmarkas. mark24 buvo sukurtas klientų patogumui – iš bet kurios vietos, bet kuriuo paros metu pačiam susikurti individualią etiketę savo produktui. Skirtas smulkiems ir vidutiniams etikečių tiražams. Pagrindinis tikslas – taupyti kliento laiką bei spausdinti etiketes už draugišką kainą.

Faktai apie mūsų imonę

Ilgametę patirtį turinti ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė siūlo klientams atskirą skaitmeninės spaudos kanalą – mažesniems ir vidutiniams tiražams.

29
Metai
250
Darbuotojų
3
Filialai: LT, LV, DE

mark24 spaudos galimybės

mark24 ženklas skirtas vidutinių ir smulkių tiražų užsakymams, gaminamiems išskirtinai pagal jūsų individualius poreikius, užsakymai priimami iš bet kurios pasaulio vietos bet kuriuo paros metu.

 

Užsakymai vykdomi skaitmena, kurios privalumai:

  • greitas užsakymo atlikimas
  • tvarus žaliavų naudojimas
  • identiškas spalvų atkartojamumas tarp skirtingų užsakymų, galimas kintamos ir smulkiu šriftu spaudžiamos informacijos spausdinimas
  • skaitmeniniai dažai – nekancerogeniniai, galimi tiesioginiam sąlyčiui su maistu, tinka farmacijos pramonei, spauda atspari drėgmei, tačiau blunka saulės šviesoje.

Jei neradote jums tinkamo pasiūlymo – rašykite mums

Turite klausimų, ar neradote jums reikalingos informacijos – kreipkitės

Susisiekti